Logo INPREDKADRY

Дирекція «Інпредкадри» ГДІП надає послуги повного бухгалтерського, кадрового, юридичного супроводження діяльності, консультування з питань оподаткування дипломатичних представництв, представництв іноземних фірм і компаній, що офіційно акредитовані та успішно ведуть свій бізнес в Україні.Нами сформована та постійно оновлюється база кваліфікованого персоналу для роботи в іноземних представництвах. Ми надаємо послуги з підвищення кваліфікації працівників іноземних представництв, здійснюємо візову підтримку, консультуємо стосовно правових та соціальних гарантій, передбачених чинним законодавством України.

Ми сприяємо скорішій адаптації в нашій країні іноземних представництв та за їхнім бажанням проробляємо коло питань для початку та розвитку бізнесу в Україні. Ми також надаємо послуги з охорони. За погодженням, наші послуги можуть надаватися спільним підприємствам, вітчизняним установам і організаціям, юридичним та фізичним особам.

На обслуговуванні в дирекції «Інпредкадри» ГДІП знаходиться 1129 представництв іноземних фірм і компаній, 42 посольства іноземних держав та 4 міжнародні організації, 51 Проект міжнародної технічної допомоги. Для роботи в інопредставництвах нами оформлено близько 10000 співробітників: 9100 в представництвах фірм і компаній, 764 – в дипломатичних представництвах. До нас звертаються, враховуючи наші переваги, а саме:

  • уважне ставлення та комунікабельність – індивідуальне обслуговування кожного клієнта за гнучкими для нього вимогами. Кожен, кого ми обслуговуємо, є особливим для нас!
  • найвищий рівень кваліфікації – 20-річний досвід обслуговування клієнтів на високому рівні за наявності напрацьованих контактів з державними установами, фіскальними службами, бізнес структурами.
  • оперативність – обслуговування в найкоротший термін, актуальне консультування будь-яким зручним способом у будь-який зручний для клієнта час.
  • конфіденційність – нерозголошення інформації щодо діяльності клієнта, високий рівень захисту персональних даних.
  • безперебійність – постійне обслуговування, не зважаючи на обставини.
  • зваженість щодо вартості послуг – індивідуальний підхід та застосування гнучкої системи знижок при довгостроковому співробітництві.
  • Довіряйте нам – звертайтесь до нас та переконайтесь самі!