ДП Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв

+38 (044) 482-36-98

Підписатись на новини

Проведення заходу
13:22 23.07.2020

За сприянням дирекції Інпредкадри в суботу, 18 липня, на території Спортивно-дипломатичного клубу ДП “ГДІП” на Трухановому острові (вул. Труханівська 1-Г) відбувся майстер-клас з приготування печені по-домашньому. Кулінарний захід було організовано для членів профспілки іноземних Представництв в Україні.

В українській традиції печеня є однією з основних страв.

Її готувализ картоплі та запеченого або смаженого м’яса.На пательні підсмажували шматки свинини із цибулею, потім додавали коріння селери і різні спеції. В Україні страва прикрашала стіл під час урочистих подій , окрім пісних днів.

Під час майстер-класу учасників заходу ознайомили з приготуванням класичного рецепту печені по-домашньому та навчили її готувати. Після чого всі присутні продегустували кулінарний шедевр.

Варто сказати, що кухарі дирекції “Дипсервіс на основі класичного рецепту печені створили власний рецепт цієї страви, яку можна скуштувати лише на базі Спортивно-дипломатичного клубу ДП ГДІП на Трухановому острові

Після трапези кулінари-аматори із задоволенням взяли участь у спортивномузаході Спортивно-дипломатичному клубі ДП “ГДІП”: стріляли з лука, грали в шахи, настільний теніс, каталися на гольф – карі.