ДП Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв

+38 (044) 482-36-98

Підписатись на новини

Інформація про переукладення договорів
12:01 07.03.2018

27 лютого 2018 року в приміщенні дирекції «Інпредкадри» (далі-ДП «ГДІП») було проведено переговори з Представництвом компанії «Маглар Інк» (США). Зі сторони Представництва на зустрічі були присутні Голова Представництва Мацко М. В., зі сторони дирекції «Інпредкадри» – директор дирекції «Інпредкадри» Гордієнко М. П. Під час зустрічі розглядалися питання умови укладання договору, питання вартості послуг на кадрове обслуговування.

02 березня 2018 року було проведено зустріч з представниками Французького інституту в Україні. На зустрічі були присутні, зі сторони Французького інституту в Україні заступник директора Мюрель МАНУ, асистент бухгалтера Микитенко Оксана, зі сторони дирекції «Інпредкадри» – заступник директора з фінансових питань Валентина Кузнєцова, завідувач сектору із нарахування податків інопредставництвам Дмитро Мокляк та провідний юрисконсульт Наталія Козаренко.

У процесі обговорення було розглянуто та узгоджено загальні питання порядку укладання договорів на кадрове та бухгалтерське обслуговування, складові послуг, які передбачено проектами договорів.

Підписано додаткову угоду на збільшення суми договору з Представництвом компанії «БЛЕК ЕНД ВІТЧ СПЕШИАЛ ПРОДЖЕКТ КОРП».