ДП Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв

+38 (044) 482-36-98

Підписатись на новини

Діяльність профспілки інопредставництв дирекції « Інпредкадри » ДП ГДІП

Профспілка – це незалежна від держави, працедавця і його представників організація працівників. Вона створюється для захисту соціальних, економічних і трудових інтересів трудящих.

У відповідності до Статуту, Профспілка працівників державних установ має право вступати до міжнародних профспілкових організацій, брати участь в їхній діяльності, співпрацювати з профспілками інших країн.

Київський міськком профспілки державних установ проводить активну роботу в даному напрямку. В першу чергу міжнародні зустрічі направлені на розвиток співпраці та обмін досвідом юридичної роботи та соціально-правового захисту спілчан з зарубіжними профцентрами та об’єднаннями

 

На зустрічах міжнародного рівня, традиційно, основна увага приділяється основним засадам діяльності профспілок щодо захисту рядового члена профспілки та забезпечення гарантій діяльності профспілкових організацій, а також питанням соціального діалогу

 

З 1997 року в дирекції « Інпредкадри » ДП ГДІП створенопрофспілкову організацію працівників іноземних представництв та посольств, завданням якої є, передусім, використовуючи Законодавство України і професіоналізм фахівців захищати законні права і інтереси членів профспілки в першу чергу перед працедавцем, надавати членам профспілки безкоштовну юридичну допомогу при розгляді трудових конфліктів та, захищаючи інтереси членів профспілки, взаємодіяти з органами виконавчої влади, громадськими організаціями.

 

Шановні працівники інопредставництв !

 

Вступайте в профспілкову організацію працівників інопредставництв і Ваші інтереси будуть захищені.

З повагою   В.Ткачук

тел. 4820195