ДП Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв

+38 (044) 482-36-98

Підписатись на новини

Підсумки семінару
15:58 24.02.2015

Семінар «Функціонування іноземних представництв в Україні 2015. Правові та фінансові аспекти діяльності у зв’язку зі змінами законодавства України» відбувся 19 лютого 2015 р. з 10.00 до 18.00 год.вконференц залі на 4-ому поверсі готелю «Експрес», за адресою бул. Т. Шевченка, 38/40.

Загальна кількість учасників 90 осіб, з яких:

14 – співробітники Посольств (Аргентинської Республіки, Апостольської Нунціатура (Посольство Ватикан), Швеції, Австрії, Королівства Нідерландів , Португалії, Фінляндської Республіки, Швейцарської Конфедерації, Офіс зв’язку НАТО, Посольство Суверенного Військового Ордену Госпітальєрів Родосу і Мальти, Республіки Польща, Об’єднаних Арабських Еміратів, Представництво Європейського Союзу). Два представника (Посольство Республіки Куба Посольство Австрії) не мали можливості взяти участь в семінарі, але отримали друковану продукцію, що надавалася учасникам семінару.

64 – співробітники іноземних представництв та проектів технічної допомоги (відомо звісних: «Бернігер Інгельхайм РЦВ ГМБХ енд Ко КГ», «Ріхтер Гедеон Нрт», «ТОВ « Джонсон & Джонсон», “Цеппелін Інтернешнл АГ”, “Бі-Бі-Сі”, «Бюро делегата німецької економіки», Проект ВІЛ/СНІД , Проект «Об’єднаймося заради реформ» , Проект «Підтримка децентралізації в Україні» та інш.),

2 – представники Харківського ГДІП,

10 – співробітники ГДІП.

Учасники Семінару в своїх анкетах відмітили актуальну тематику семінару, дали високу оцінку професійного рівня виступаючих лекторів та наданого друкованого матеріалу.

Нижче наводимо висловлення з анкет учасників семінару.

Посольство Швейцарії – « Тематика підібрана влучно. Семінар організовано професійно. Позитив: дуже сильні, професійні лекторі. Негатив: майже всі питання розглядалися «на пальцях» , або на папері. Якби була презентація, було б більше наочно».

Американські Ради з міжнародної освіти – «Сподобалась чітка організація та забезпечення проведення семінару. Лектори високо професійно висвітлили нововведення та зміни в законодавстві. Пропозиція: проводити семінари регулярно».

Проект технічної допомоги (Наталія Прокопчук) – «Сподобалось, що учасники могли поспілкуватися між собою і доповідачами для обміну досвідом. Покращити треба шляхом розбиття учасників на дві групи – 1. Проекти технічної допомоги, 2. Постійні представництва, яким цікаво, як платити і розраховувати податки».

Епсон Європа Б.В. – «Сподобалась підборка письмових матеріалів. Зацікавлені більш розширено обговорити про курсові різниці в зв’язку з переходом до стандартів бух обліку. Оцінка семінару – відмінно! Ми 10 років обслуговуємося в ГДІП, про семінар узнали випадково. Запрошуйте нас! ».

Ріхтер Гедеон Нрт – «Дякуємо за дуже добре організований семінар. Вважаємо, що було б непогано такі семінари проводити частіше, ніж раз на рік».

Представництво IREX – «Дякуємо за організацію семінару. Було б добре ще використовувати проектори та презентації під час виступу лекторів. Є окремі питання щодо оформлення закордонних паспортів та візової підтримки…».

Еспарма ГмбХ – «Чудова організація, кваліфіковані лектори. Але не вистачає дошки, де можна було б лектору писати приклади. Проводьте семінари і запрошуйте нас. За швидкістю змінення законів не встигаємо самі опрацьовувати багато питань по бухгалтерського обліку ».

DSC_0531