DP General management for services to foreign representative offices

+38 (044) 482-36-98

Subscribe to news
Про відпустку для догляду за дитиною
15:17 03.09.2020

У відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею віку трьох років (декрет) може піти не лише мама.  Роботодавець не має права відмовити в оформленні декрету чоловікові, бабусі або дідусю. Для цього потрібно подати...

Read more
Факти трудового стажу та його наявність для призначення пе...
10:12 11.08.2020

Факти трудового стажу та його наявність для призначення пенсії встановлює Пенсійний фонд у позасудовому порядку Таку позицію займає Верховний Суд у постанові від 10.06.2020 у справі № 347/576/18 (провадження № 61-45995св18). Обставини...

Read more
ПРОДОВЖУЄМО ВІДПОВІДАТИ!
10:32 03.08.2020

Питання: Чи має право на додаткову соціальну відпустку батько дитини, якщо мати не працює? Відповідь:  Ні, не має.  Відповідно до  статті 19 Закону України» Про відпустки» право на додаткову соціальну відпустку надано працюючій жінці....

Read more
Питання: Чи може роботодавець звільнити працівника за появ...
9:40 17.07.2020

Питання: Чи може роботодавець звільнити працівника за появу в нетверезому стані на роботі, на підставі пункту 7 статті 40 КЗпП? Відповідь : так, роботодавець моє право розірвати трудовий договір з працівником за появу...

Read more
Питання: Чи можна встановити працівникові – особі з інвалі...
9:40 17.07.2020

Питання: Чи можна встановити працівникові – особі з інвалідністю 2 групи неповний робочий час за його заявою? Відповідь: Нормальна тривалість робочого часу працівників не може перевищувати 40 годин на тиждень ( частина 1 статті...

Read more
Питання: Чи можна звільнити працівника-сумісника за прогул...
9:36 17.07.2020

Питання: Чи можна звільнити працівника-сумісника за прогули, якщо він не виходить на роботу без поважних причин? Відповідь: Так, можна. Оскільки на працівника, якого прийняли за трудовим договором за сумісництвом, поширюється Кодекс законів про...

Read more
Питання: Чи можна звільнити працівника за скороченням штат...
9:36 17.07.2020

  Питання: Чи можна звільнити працівника за скороченням штату в період тимчасової непрацездатності? Відповідь: Статтею 40 Кодексу законів України визначено підстави розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця. В період тимчасової непрацездатності заборонено...

Read more